Sarı Hurda Alım Satım

Sarı Hurda Alım Satım Yapanlar | İstanbul Hurdacı Ara

Sarı Hurda Alım Satım

Sarı Hurda Alım Satım konusunda evinizden veya iş yerinizde bulunan hurdaları en iyi fiyat teklifleriniz ile alıp anında ödeme yapıyoruz. Sarı Hurda Alım Satım kullanım ömründen sonra sarı hurdadan pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünündür. Bakır renk normalden daha kızıldır. Ayrıca bunun dışında çoğu maddenin de birleştirilmesi ile el de edilir. Hurdacılık sektöründe sarı hurda değerli bir hurda olarak görülür. Sarı hurda ger dönüşümü ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Pirincin üretim şekli ve el de edilen enerjin önemlidir

Sarı Hurda Alan Firmalar

Bildiğiniz gibi bakır kırmızıdır ancak çinko eklendiğinde sarıya döner ve pirinç alaşımı olur. Pirinç alaşımları birçok farklı malzemenin birleştirilmesiyle elde edilebilir. Sarı hurda alan firmalar genellikle sizlerden en iyi fiyatlar ile alıp geri dönüşüm için değerlendirirler. Örneğin, pirinç alaşımı. Kalay, nikel, demir, arsenik, alüminyum, kurşun, antimon Fosfor vardır. Mineral olarak çok değerli olan sarı, ülkemizde hurda olarak çok önemlidir. Bakır madenlerinin değerinin yüksek olması nedeniyle bakır alaşımı olan bu metalin hurdası da oldukça değerlidir.

Sarı hurda, bakır hurdasından sonra ikinci en değerli üründür. En son çıkan sarı hurdaların piyasa değeri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bakır kırmızıdır ancak çinko eklendiğinde sarıya döner ve pirinç alaşımı olur. Sarı hurda fiyat teklifinizi firmamızdan alabilirsiniz.

Sarı Hurda Alımları

Hem nitelik hem de kalite açısından hurda üretimini teşvik eder. Bu madenin yaygın olarak kullanılması, hurda endüstrisinde hurda sarı ürünlerin yaygın olarak kullanılmasını sağlamıştır. Diğer birçok madende az bulunması da değerini arttırmaktadır. Sarı hurda çeşitleri günümüzde oldukça fazladır. Günlük hayatta kullanılan pek çok malzeme de bunun içinde yer alır. Musluk çeşitleri, su saati ve su vanaları metal alaşımından el de edilir. Sarı hurda alanlar çeşitlerinden bazılarıdır. Yine bunların dışında kapı malzemeleri, kapı kolları, anahtar, menteşe ve pirinç alaşımı da kullanılır. Kullanım süreleri gittikten sonra, sarı hurdaya çıkarlar.

Sarı Hurdan Maliyeti Nedir?

Sarı Hurda fiyatı, hurdanın saflığına ve bakır ve çinko içeriğine bağlıdır. Hurda fiyatları hurda türüne göre belirlenir. Sarı hurda fiyatı kilogram olarak hesaplanmaktadır. LME (Londra Metal Exchange) tarafından belirlenen sarı hurda fiyatı, Türkiye'nin önde gelen metal hurda alım satım şirketlerin tarafından en yüksek değerinden verilmektedir. Piyasada yer alan sarı hurda türleri;

  • Araiş sarı hurda
  • Sarı külçe
  • Su saati
  • Hurda alaşımlı sarı talaşı
  • Musluk sarı hurdası

Sarı hurda alan firmalar tarafından en çok tercih edilen hurda çeşitlerindendir.

Sarı Hurdanın Kilogram Fiyatı Nedir?

Hurdanın ekonomik açıdan çok büyük katkıları vardır. Özellikle son yıllarda çok daha fazla bir artış göstermiştir. Piyasa eski yıllarda durgun olsa da günümüzde canlı ve aktif olarak devam eder.  Maliyeti düşüktür. Geri dönüşüm sağlandığı için, karlı bir sektördür. Sıfırdan bir üretim yapılmadığı için, ekstra bir maliyet ve gayret gerektirmez. 

Sarı hurda fiyatları piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Ekibimiz her türlü pirinç hurdayı istenilen adresten teslim almayı ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamayı taahhüt eder. Sarı hurdalar, altın ve parlak bir görünüme sahiptir. Pirinç malzemelerin hemen her alanda talep görüyor olması bu ürüne olan ilginin artmasının temel nedenidir. Kilogram fiyatları, arz ve talep arasındaki dengeye bağlı olarak hurdanın nereden alınacağını ve taşınacağını önemli ayrıntılar olarak belirler. Sarı hurda alım satım için ekibimiz adresinize gelerek en iyi fiyat teklifleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Sarı Hurda İşleminde Kaliteli Hizmet

Çeşitli faydalı özelliklere sahip olan sarı hurda alımı, korozyon oluşumundan etkilenmediği için değerlidir. Yüksek direnci ve iletkenliği ile bu malzeme kimyasal avantajlarıyla dikkat çekiyor. Pirinç, sıhhi tesisattan elektronik ürünlere, donanımdan birçok deniz ürünlerine kadar çok çeşitli ürünlerde kullanılmaktadır. Ekibimiz, uzun hizmet ömrü nedeniyle her türlü şantiyeden öncelikli hurda toplamaktadır. Ayrıca sökme, sökme ve nakliye işlerine de çok dikkat ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve kalite odaklı çalışmalarımız, yıkım çalışmaları sırasında toplanan tüm hurdaları ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sarı Hurda Geri Dönüşüm Sonrası Nerede Kullanılır?

Sarı hurda alım satım geri dönüşüm için en çok kullanılan ürünlerden biridir. Hurda sarısı hediyelik eşya, süs eşyası ve sanat eseri yapmak için kullanılır. Çaydanlıklar, tepsiler ve makine parçaları yapılır. Mücevherat, inşaat, elektronik ve gemilerde kullanılır. Sarı hurda fiyatı birçok bölgede değerlendiği için günlük olarak belirlenmektedir.

Sarı Hurda Neden Tercih Edilir?

Hurda sarısı kalıplanması kolay, dayanıklı, iletken bir yapıya sahip olması, çok çabuk aşınması ve korozyondan etkilenmemesi nedeniyle tercih edilmektedir.