Maltepe Hurdacı

Görüntülenme : 3317
Tarih : 03/03/2022
Maltepe Hurdacı
Maltepe Hurdacı

Maltepe Hurdacı  hurda, kullanılan malzeme dışında kalan malzemedir. Hurda, birkaç malzemeden veya birkaç malzemeden oluşabilir. Hurda, işlevini yitirmiş veya artık kullanılmaya değer olmayan öğeler için ortak bir addır. Atıkların bu kadar değerli olmasının nedeni, sadece birkaç saniye içinde geri dönüştürülebilmesi, ayrıştırılabilmesi ve hammadde olarak kullanılabilmesidir. Bu durum bir hurda piyasasının oluşmasına neden olmuştur ve bunun sonucunda hurda fiyatları sürekli değişmektedir.

Maltepe Hurdacı Firmaları ve Şirketleri

Maltepe Hurdacılık çoğu kişi tarafından küçük görülse de dünyada milyar dolar hacmi olan sektördür. 2024 yılında geri dönüşümün 377 milyar dolara ulaşması hedeflenmektedir. Ülkemizde ise bu rakam 5 milyar dolar civarındadır. Birçok insanın kazancını sağladığı iş koludur. Türkiye’de 25 milyon civarında evsel atık, 100 bin tona varan tıbbi atık ve 1.2 milyon ton civarında endüstriyel atık çöpe atılmaktadır. Hurdacı bir hurdayı ihtiyacı olmayanlar için uygun olduğu yerden almak için hizmet vermektedir.

Maltepe Hurdacı İletişim Numarası

Teknoloji ve araçların gelişmesi, ürün miktarlarının aynı oranda aşınıp hurdaya dönüşmesi anlamına gelmektedir. Evden, işten ve kullanımdan uzaklaşan elektronik ürünler aynı zamanda Maltepe hurdacı olarak da bilinir. Bu hizmet, hurda, ticaretimize aşina olan hurda satıcıları tarafından değerlendirilir ve derecelendirilir. Demir, çelik, bakır, kurşun, kâğıt, plastik ve kauçuk gibi hurdaların geri dönüştürülmesi ve yeniden kullanılması, doğal kaynaklarımızın tükenmesini önlemeye yönelik büyük bir adımdır. Öte yandan ülkemize katkısı sanıldığından çok daha önemli. Hurda için ödenecek döviz miktarının ülkemizin ihtiyacını karşılamasını, ülkemizde kalmasını sağlayacaktır.

Bu kalıntıların geri kazanılması, kullanılan çok fazla enerji tasarrufu sağlayacaktır. Tüm bu nedenlerden dolayı, hurda ekonomiye katkısı çok önemlidir. 0'dan bir ürün oluşturma, hammaddeden ve kullanılan enerji ve maliyet sürecidir. Hurda içinde, bu süreci daha ekonomik hale getirir. Atık taraması ile tek bir kaynak ve enerjinin kapsadığı hammaddeler, Maliyet açısından sıfırda bir ürün üretilmesine kıyasla oldukça düşük olacaktır.

Maltepe Hurda Alan Firmalar

Geri dönüşüm, çeşitli fiziksel veya kimyasal işlemlerle yeniden kullanılabilen ve ikincil hammaddelere dönüştürülebilen ve üretim sürecine dâhil edilebilen atıkların geri dönüştürülmesidir. Maltepe Hurdacı hurda alan işletmeler ulaşmanız konusunda bizler en iyi şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başka bir deyişle, üretim süreçlerinde hiçbir şekilde kullanılmayan geri dönüştürülebilir atık maddelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak geri dönüştürülmesi olarak tanımlanabilir. Doğal kaynakların sonsuz olmadığı, dikkatli kullanılmadığı takdirde doğal kaynakların yavaş yavaş tükeneceği varsayılmamalıdır.

Bu durumun farkında olan ülkeler ve üreticiler, kaynakların israfını önlemek ve enerji krizleriyle başa çıkmak için çeşitli atık geri kazanım ve yeniden kullanım yöntemleri araştırmış ve geliştirmiştir. Ekonomik zorluklar yaşayan gelişmekte olan ülkeler, uzun vadede doğal kaynakların kullanımını en üst düzeye çıkarmak için ekonomik olarak değerli malzemelerin atık, geri dönüşüm ve yeniden kullanımına son vermelidir.

Adresten Hurda Alımı Maltepe

Hurda metaller, kullanım dışı kaldıktan sonra çevreye bırakıldıklarında hem çevreyi kirletmekle kalmaz, hem de oksidasyon yoluyla gün geçtikçe değerini kaybederler. Bu kayıp, milletimizin zenginliğinin kaybı demektir. Bu kaybı önlemek için hurdalarınızı yerinde topluyor, söküyor ve ayrıştırıyoruz. Gerekli cihazların imhası ve iadesi ile de ilgileniyoruz. Ayrılan hurdalar vinçler ile Maltepe hurdacı firmamız aracılığı ile taşınır.

Metal Hurdalar

Kalorifer kazanından, makinelere yine elektronik hurdalardan her türlü metal hurdaya kadar Maltepe hurdacı olarak hurda işlemlerini yerine getirmekteyiz. Maltepede hurdacı uzman kadrosu ile zamanı etkin kullanır.

Güvenlikli ve Özverili Çalışma

Kullandığımız tüm makineler ve ekipmanlar, teknolojinin en son ürünlerindendir. Bu nedenle bölgelerde sökülme ve kesmede tehlikeli durumları önler ve çevresindeki malzemeler için çıkabilecek hasarı önler. Şirketimiz, sosyal güvenliği ön planda tutmaktadır. Çalışanlarını için iş sağlığı güvenliğini sağlayarak olası kazaları engellemeye çalışır. Ayrıca alanında uzman elemanlar ile çalışarak güvenli bir ortam oluşturur.

Geri Dönüşüm İçin Alınan Hurdalar

Atık çeşitleri, daha uzun küresel kaynaklar için geri dönüştürülmüş malzeme yollarını değerlendiriyor. Özellikle hemen hemen tüm metaller geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Hurda alüminyum veya çinko eritilir ve yeni ürünler oluşturmak için kullanılır. Maltepe yakın hurdacı olarak ülke ekonomisine değer katmak için her türlü hurda metali geri dönüşüm için topluyoruz. Ekonomimize kazandırdığımız hurdalardan;

 • Demir, çelik, kurşun, bakır gibi metaller
 • Otomotiv yedek parça hurdaları
 • Endüstriyel atıklar
 • Diğer paslanmaz metaller

Geri dönüşüm ile doğaya ve insanlara zarar vermeyen hurdalar yeniden ekonomiye ve insan yaşamını kolaylaştıran hizmetler için geri dönüştürülür. İnşaat kazılarında, yok edilen bir binadaki düzinelerce artıklar, şirketimizin uzman ve deneyimli kadrosu ile dikkatlice ayrılarak geri dönüşüme gönderilir.

Maltepe Demir Hurda Alan Firmalar

Metal atıkları doğaya en zararlı atıktır. Yaşam alanınızda hurda metal ve hurda metal geri dönüşümü, adresinize gidip hurda metalinizi ekonomik değere dönüştürmenizi sağlıyoruz. Ayrıca metallerin çevreye zarar vermeden ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlıyoruz. Metaller, onları topraktan çıkarmak ve kullanılabilir hale getirmek için önemli miktarda kaynak kullanan ürünlerdir. Öte yandan, hurdanın yeniden kullanımı daha düşük maliyetle yapılır ve ülke kaynaklarının israf edilmesini önler. Bu nedenle Maltepe hurdacı firmaları olarak hurdalarınızı sizler ve ülkemiz için değerli kılıyoruz.

Maltepe Bakır Hurda Alanlar

Madeni para toplayan, kâğıt, karton, plastik şişe toplayan insanları fark etmiş olabilirsiniz. Artık süreç bireyselleşecek kadar profesyonelleşmiş ve hurda metal alıp satan firmalar sayesinde kendi kuralları olan bir alan haline gelmiştir. Hurda ve hurda işi artık bir sokak servisi değil ve büyük şirketler aracılığıyla ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunuyor. Maltepe Hurdacı'nın daha büyük bir sektör haline gelmesiyle birlikte hurdanın geri dönüştürülmesi, doğal kaynakların korunması için çok önemli bir hizmet haline geldi ve talep edilen hizmetlerden biri haline geldi. Ayrıca ekonomiyi daha da güçlendirmek ve doğayı korumak için gerekli olan hurda metallerin toplanması ve geri dönüştürülmesi için bizleri arayarak hurdalarınızın geri dönüşüme gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Maltepe Alüminyum Hurdacı

Üretmekten çok daha kazançlıdır bu nedenle alüminyumdan daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte, alüminyum hurda da kendinden ayrılır. Mevcut atık alüminyum fiyatları değerli madenlerde olduğu gibi değiştirilebilir. Alüminyum ofset baskı kalıpları ağırlık fiyatı, daha yüksek fiyattan alıcı bulmaktadır. Sert alüminyum talaşı ve alkoband soyması düşük fiyatlardan alıcı bulur. İstanbul Maltepe hurdacı olarak tecrübeli ve deneyimli kadromuza iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabiliriz. Unutmayın, geri kalanının asla çöp olmadığını unutmayın. Geri dönüşüm hizmetleri sayesinde bu hurdalar yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir.

Hurda Değeri Nasıl Ölçülür?

Hurdanın gerçek değerini ölçmek için, atık miktarını ölçmek için hurda miktarını anlamak için gereklidir. Hurdanın bulunduğu yer, işçilik gerekecek durumun olup olmadığı firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Firmaya gönderilen fotoğraflar incelenir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Maltepe Hurdacı bu fiyat küçük hurdalar için geçerli değildir. Hurda, Son olarak hurda yerinde incelenir ve anlaşmaya varılırsa araca yüklenir ve hurda sahasından çıkarılır. Atığı geri dönüşüm servisine götürürken güvenilir firmalarla çalışmak çok önemlidir. Maltepe hurda hizmetlerimizi kullanırken kaliteli ve profesyonel hizmet alacaksınız. Uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde her türlü hurda toplama işlemi ile hurdalarınız takdir edilmektedir.

Maltepe'de hurda fiyatları hurdanın cinsine göre değişmektedir. Bu hurdalar eğer demir hurdaysa güncel olan hurda fiyatına göre müşterilerimize teklif sunmaktayız.
1 Yorum
 • avatar
  Ahmet Arif Öz
  2022-04-10 21:54:17

  Maltepe hurda alımı yapıyor musunuz?

Yorum Yaz
captchaimage İşlem Sonucunu Giriniz