Üsküdar Hurdacı

Görüntülenme : 1562
Tarih : 08/04/2022
Üsküdar Hurdacı
Üsküdar Hurdacı

Üsküdar Hurdacı olarak sektörün öncü firmaları arasında yer alıyoruz.  İstanbul’da hurdalarınızı vermek istediğinizde Üsküdar Hurdacısı olarak tüm hurdalarınızı istediğiniz adresten alıyoruz.  Tüm hurda malzemelerinizi tam memnuniyet sağlayacak şekilde adresinizden alıp yüksek fiyatlı teklifler veriyoruz.

Çok çeşitli hurda çeşitleri bulunmaktadır. Hurdanın çeşidine ve güncel fiyatlara göre fiyatlar belirlenmektedir. Üsküdar Hurdacı Firmaları arasında en yüksek fiyatları vererek müşteriyi memnun ediyoruz. Profesyonel bir ekip ve donanımlı araçlarla kusursuz hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Alınan Hurdalar

 

 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Kurşun hurdası
 • Sarı hurdası
 • Kablo hurdası
 • Çinko hurdası

 

Genel olarak hurdaları sınıflandırırsak bu şekilde sınıflanır. Tabi ki bu hurda çeşitleri de kendi içinde çokça türe sahiptir. Öncelikle hurda çeşitlerini kavrayarak madenler hakkında bilgi sahibi olalım.

 1. Çinko hurda: Hayatımızda sıklıkla kullandığımız bir maden türüdür. Deodorantlarda, pillerde, sulu boyalarda, lastik sanayisinde, otomotiv endüstrisinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.  Çinko madeni, geri dönüştürülebilir bir madendir. Çinko buharlaşma yöntemi kullanılarak geri dönüştürülen bir madendir. Buharlaşması için yüksek dereceli elektrikli fırınlara atılır ve ısıtılır. Çelik üzerinden buharlaşan çinko gaz haline bürününce depolanır ve çinko tozu açığa çıkar. Toz işlendikten sonra hammadde halini alır ve geri dönüşüm sağlanmış olur. Çinko hurdası için Üsküdar Hurdacı firması olarak yüksek fiyatlar vermekteyiz.
 2. Kablo hurdası: Farklı kablo türlerinin geri dönüştürülmesi anlamına gelmektedir. Genelde sanayi bölgelerinde artık kullanılmayacak hale gelen kablolar hurda için uygundur. Toplu alımlarınızda bize ulaşıp kablo hurdalarınızı satabilirsiniz. Kablo hurdaları çok geniş türlere sahiptir. Kablonun cinsine, kilogramına ve güncel kur değerlerine göre müşterimize fiyat verilir.

Kablo hurda çeşitleri;

 

 • Alüminyum kablolar
 • Fare yemez kablolar
 • TRR kablolar
 • PVC kablolar
 • Çelik kaplama kablolar
 • Yer altı enerji kabloları
 • İnternet telefon kabloları
 • Tesisat kabloları
 • Antigron kabloları

 

Fiyatın hesaplanmasında bu kablo türü, alacağımız adres için mesafe, hurdanın kaç kilogram olduğu ve güncel kurlar fiyat vermemizde etkilidir.

 1. Kurşun hurdası: Geri dönüşümü en fazla yapılan hurdalardan biridir. Kurşun günlük hayatımızda akü imalatında, kablo kaplamalarında, yer altı haberleşme kablolarının kaplanmasında kullanılan bir madenimizdir. Geri dönüşümü yaygındır. En çok alımını yaptığımız madenlerdendir.
 2. Sarı hurdası: Günlük hayatta dilimizde pirinç hurda olarak geçer. Günlük hayatımızda kapı kilitlerinde, su saatleri, çeşme başları, Vanlarda, anahtarlarda karşımıza çıkmaktadır. Kırılması zor bir madendir. Sarı hurda talaşı dediğimiz bu sarı hurdaya şekil verirken ortaya çıkan artık tozlar sarı hurda talaşıdır. Sarı hurda gibi bu hurda talaşları da hurda değerindedir. Çöpe atmadan hurdaya kazandırarak para kazanabilirsiniz.
 3. Alüminyum hurdası: İşlemesi kolay bir madendir. Günlük hayatımızda taşıt araçlarında, inşaatta, elektronik eşyaların yapımında karşımıza çıkmaktadır. Günlük hayatta sık kullanılması sebebiyle geri dönüştürülmesi enerji tasarrufu açısından çok önemlidir. Bir madeni doğal kaynağından çıkarmak ile geri dönüşümünü gerçekleştirmek arasında büyük bir enerji farkı vardır. Geri dönüştürmek daha az enerji gerektirir. Üsküdar Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek alüminyum dâhil tüm hurdalarınızı adresten teslim edebilirsiniz.
 4. Bakır hurdası: Enerji sektöründe en çok kullanılan maden türüdür. Enerji sektörünün yanında elektronik, ulaşım, sanayi, inşaat sektörlerinde, paslanmaz özelliği sayesinde dış kaplamalarda sıkça kullanılmaktadır. Üsküdar’da Hurdacılar arasında her madene ayrı ayrı önem vererek, maden seçmeden tüm hurdalarınızı güvenilir ve dürüst bir şekilde alıyoruz. Amacımız sürümden kazanmaktır. Bu vizyon sayesinde müşterimize yüksek fiyatlar üzerinden hesaplanma yapılır.
 5. Demir hurdası: Demir hurdalarınızı çöpe atmamalısınız. Doğaya atıldığında büyük zararlara yol açan bir madendir. Paslanır ve doğada kaybolması yılları alır . Doğaya ve canlı türlerine büyük zararlar verir. Hem çok kullanılan bir maden türü olduğu için geri dönüşüme kazandırılması önemlidir.

Üsküdar hurdacı telefon numarası iletişim numaramız ile iletişime geçerek tüm metal hurdalarınızı bize satabilirsiniz.

Üsküdar Hurda Fiyatlandırması

Hurdacılık sayesinde israfın önüne geçilerek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Bu sayede doğal maddelerin hammaddelerin tüketim oranları minimum seviyede tutulmaktadır. Hurdacılık sektörü hızlıca gelişmektedir. Herkes hurdalarını hurdacıya satarak ülke ekonomisinin kalkınmasına destek olabilir. Doğal madenin işlenmesi, çıkarılması hepsi ek maliyetlerdir.

Hurdanın fiyatları neye göre değişir bu maddeleri inceleyelim. Ülkelerin izlediği hurda kurları bu fiyatlandırmada etkilidir. Hurdalara yapılan yatırımlar hurda madeninin değerini önemli ölçüde etkiler. İşçilik maliyeti dediğimiz hurda malzemesinin elde edilmesinde işçinin rol oynadığı faktör fiyatla orantılıdır. Sektörün ihtiyacı ile doğru orantılıdır. Az bulunan madenler daha değerlidir. Çok bulunan madenler de fiyatlandırma düşük olur. Üsküdar Hurdacı olarak tüm madenlerde sizler için en yüksek meblağları vermek için çabalıyoruz.

Hurda için alınan hurda malzemesin son durumu önemlidir. Ne kadarı hurdaya kazandırılabiliyorsa o kadar fiyat belirlenir. Mesela bir buzdolabının tamamı hurda olarak değerlendirilmez. Parçalara ayrıldığında içerisinde birçok plastik aksanları olduğu, sıcak, soğuk dengesi yani ısı yalıtımı için kullanılan köpükler mevcuttur. Bunlar hurda mahiyetinde değildir. Hurdacı Üsküdar için firmamıza telefonla ulaşarak merak ettiklerinizi detaylıca sorabilirsiniz.

Üsküdar Hurdacı Geri Dönüşüm Firmaları

Hurdacılık, ülkemizde önemli bir pazar haline gelmiştir. Öyle bir pazardır ki görünmeyen arka planda doğaya birçok katkısı vardır. Üsküdar Hurdacı atık haldeki malzemeler toplanır ve geri dönüşümü sağlanır. Hem doğal, yeraltı ve yerüstü kaynakları korunur hem enerji kaybı minimum seviyede tutulur. Atmosfere sera gazı salınım oranı düşürülür. İyi bir gelecek aslında geri dönüşüme kazandırabileceğimiz hurdalarla mevcut. Hurda geri dönüşümü ile bu madenlerin doğaya bırakılıp zarar vermesinin önüne geçilir hem de hammaddeye ulaşımı yeraltından çıkarmaktan daha kolay bir hal alır.

Meslek grubu haline gelerek birçok insan için gelir kapısı olmuştur. Geri dönüştürülebilir atıkların yüzde 4’lük kısmını metaller oluşturmaktadır. Ama hepsi geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çöplere veya doğaya atılmaktadır. Çöpe atılan metaller doğaya yıkıcı bir etki olarak geri dönmektedir. Enerji verimi azaldığı için karbondioksit miktarı artmaktadır. Geri dönüşüm sağlanmadığı sürece enerji verimi düşecek ve iklimin yıkıcı değişikleri meydana gelecektir.

İyi bir gelecek için kâğıt, cam, hurda, plastik demeden tüm geri dönüşebilir malzemeleri geri dönüşüme kazandırmalıyız. Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için Üsküdar hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve gelecek nesil için haydi geri dönüşüme.

Üsküdar Hurdacı Hizmetlerimiz

Üsküdar’da Hurdacılar olarak vizyonumuz tüm müşterilere ulaşıp kaliteli hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetin yanında geride mutlu müşteriler bırakmaktır. Her geçen gün sizler için tüm yenilikleri tüm piyasayı takip ediyoruz. Geniş depolarımız ile tüm müşterilerimize ulaşmayı hedefliyoruz. İletişim numaramızdan bizimle iletişime geçtikten sonra adres bilgileriniz doğrultusunda ekibimizi yola çıkartıyoruz. Hurdanızın cinsine, kategorisine, kilosuna, geri dönüşüm oranına, yol mesafesine bakarak yüksek meblağlı fiyatlar belirliyoruz. Bu şekilde hem müşteri kazanıyor hem de madenler tekrar kullanıma kazandırılıyor.

Müşteri yanında tartım işlemini hassas teraziler ile ölçüyoruz. Dürüst ve tecrübeli elemanlarımız size hurdanın fiyatını söylüyor. Siz onay verdikten sonra hurdalarınız araçlarımıza ekibimiz tarafından yükleniyor. Ücretiniz nakit şeklinde ödeniyor. Depoya taşınmak üzere yola çıkıyor. Hem siz kazanıyor hem doğaya kazandırıyorsunuz. Detaylı bilgi, fiyat sorgusu için Üsküdar Hurdacı firmamızın iletişim numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Hurdacı ihtiyacınız durumunda adresinizin bulunduğu yere gelerek hurda alım işlemlerini en iyi fiyat teklifleri ile sizlerden almaktayız.
0 Yorum
Yorum Yaz
captchaimage İşlem Sonucunu Giriniz